Tapicer monter

PRES MEBEL Sp. z o.o. Sp.k

Częstochowa

2016-09-09

Dlaczego warto pracować w PRES MEBEL SP.ZOO SP.K?

PRES MEBEL to jedna z dynamicznie rozwijających się częstochowskich firm. Zatrudnia już blisko 400 pracowników, tylko w ubiegłym roku przyjęła 120 osób.

Jesteśmy wiarygodnym pracodawcą, który ze względu na nieustanny rozwój, tworzy nowe miejsca pracy.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Jeżeli angażujesz się z pasją w wykonywaną pracę i chcesz być częścią
naszego zespołu prześlij nam swoje CV pisząc na adres APLIKUJ

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

  • posługiwanie się narzędziami tapicerskimi

  • montowanie konstrukcji i warstw tapicerskich wykonywanych metodami rzemieślniczymi i przemysłowymi

  • dbałość o jakość wykonywanych mebli

Wymagania:

  • doświadczenia w tapicerowaniu mebli

  • zdolności manualnych

  • chęci do pracy, samodzielności, dobrej organizacji pracy

  • umiejętności pracy w zespole

  • zaangażowania w wykonywaną pracę, dbałości o jakość wykonywanej pracy

Oferujemy:

Bezpośrednie zatrudnienie przez firmę PRES MEBEL
Praca na 2-zmiany : 6 - 14, 14 - 22
Możliwość podjęcia pracy w ciągu 2-3 dni
Podczas procesu rekrutacyjnego – możliwość bezpośredniego zapoznania się ze stanowiskiem na hali produkcyjnej
pracę w renomowanej firmie;
praca na pełny etat

Miejsca pracy
* Częstochowa 42-200 ul. Legionów 92 D

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99544 ofert pracy. Sprawdź!