Junior Learning Services Specialist

G-Force

Kraków

2016-12-01

G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.

Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z sektorów: IT i telekomunikacja, finanse i bankowość, media, outsourcing procesów biznesowych. Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski oraz zagranicą.

Aktualnie, dla naszego Klienta - lidera w branży BPO, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

JUNIOR LEARNING SERVICES SPECIALIST

Miejsce pracy: Kraków

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie umawianie i rezerwacja spotkań dla tłumaczy.

Główne obowiązki na stanowisku:

  • organizacja harmonogramu spotkań,
  • rozwiązywanie trudnych sytuacji oraz szybkie reagowanie na pojawiające się zdarzenia,
  • realizacja celów biznesowych,
  • zapewnienie klientom poufności danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych,

 Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dobra znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 - warunek konieczny,
  • wykształcenie wyższe,
  • dobra obsługa komputera a w szczególności MS. Office,
  • świetnie rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne,
  • świetna organizacja pracy oraz dbałość o szczegóły,
  • zdolność do pracy w systemie zmianowym,
  • doświadczenie związane z obsługa klienta będzie dodatkowym atutem,

 To co możemy zaoferować:

  • umowę o pracę na okres 6 tygodni z możliwością przedłużenia po zakończeniu projektu
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczna oraz bogaty pakiet socjalnych benefitów,
  • atrakcyjne, multikulturowe środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności językowych,
  • bezpłatny dojazd do domu taksówką po zakończeniu zmian wieczornych,