Pracownik bez doświadczenia - praca od zaraz

Express People

Wałbrzych

2016-11-22

Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289; obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

Miasto: Kolin, Czeska Republika

Masz doświadczenie w automotive, albo chcesz je zdobyć?

średniowiecznego czeskiego miasta? Jeżeli tak, aplikuj już dziś!

Mamy dla Ciebie idealną pracę!

Zarabiaj jako monter w branży automotive i zyskaj dobrą pracę!

Miejsce pracy: Kolin

Obowiązki:

- praca przy montażu części do samochodów marki Toyota, Peugeot, Citroen.

- stojąca praca zmianowa.

Wymagania:

- dobrego samopoczucia,

- mile widziane doświadczenie w automotive,

- zaradności, samodyscypliny,

- odpowiedzialności, samodzielności i zaangażowania!

- gotowość do zmiany miejsca zamieszkania,

- gotowość do wyjazdu od zaraz!

Oferujemy:

Za to my oferujemy:
- pracę do podjęcia od zaraz,
- umowę o pracę,

- wynagrodzenie do 3200 zł netto

- opłacone zakwaterowanie, bezpłatny przejazd i bilety miesięczne,

- nasze wsparcie na delegacji.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

TELEFON 665 777 031, MAIL APLIKUJ