Praca na produkcji dla każdego

Boryszew HR Service Sp. z o.o.

Toruń

2016-09-08

Boryszew S.A. – jesteśmy jedną z największych grup przemysłowych w Polsce, liderem w branży automotive, mocno zakorzenioną na rynkach międzynarodowych. W zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju budujemy bogatą ofertę innowacyjnych produktów wysokiej jakości, by skutecznie wspierać rynkowy sukces naszych partnerów biznesowych.

Do nowego zakładu produkcyjnego z branży motoryzacyjnej poszukujemy osób do pracy na stanowisku: 

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ

Miejsce pracy: 

Płatny okres szkoleniowy w Tychach, po jego zakończeniu gwarantowana praca w zakładzie w Toruniu. 

Do Twoich zadań będzie należała obsługa maszyn produkcyjnych, odbiór detali a także prace montażowe, są to proste prace których nauczyć może się każdy. 

Oczekujemy od Ciebie chęci do pracy i zdolności manualnych oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym. 

Oferujemy długotrwałą współpracę w ramach umowy o pracę, ze stałym miesięcznym wynagrodzeniem z atrakcyjnymi benefitami. 

Dla nas liczy się Twoja chęć do pracy. 
Nasza oferta pracy jest skierowana zarówno do kobiet jak i mężczyzn bez względu na wiek.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na APLIKUJ lub kontakt pod numerem tel. 692 295 971. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76189 ofert pracy. Sprawdź!