ELEKTRYK - NIEMCY

Pracownia Psychologiczna Profesja

różne lokalizacje

2016-09-08

Pracownia Psychologiczna Profesja  jest polską firmą rekrutacyjną, specjalizującą się między innymi w rekrutacji i selekcji  kandydatów do pracy w kraju i za granicą. Gwarancją legalności istnienia agencji jest wydany przez Marszałka Województwa Małopolskiego certyfikat o dokonaniu wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem: 6845. Wyróżnia nas doświadczenie i gotowość szybkiego działania. Współpracujemy jedynie z renomowanymi firmami niemieckimi. Wspieramy kandydatów na każdym etapie rekrutacyjnym. Pomożemy Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

Dla naszego klienta, firmy zlokalizowanej na terenie Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: elektryk techniki budowlanej.

(Kod Ref. EL/09/2016)

Miejsce pracy:  różne lokalizacje, Niemcy

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • Wykształcenie w zawodzie elektryk (elektromonter) lub aktualne uprawnienia SEP
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji elektrycznych
  • układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych)
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

Oferujemy:

  • Stała, niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Pełne świadczenia socjalne
    • Stawka godzinna brutto: 11 euro – 12,50 euro
    • Zakwaterowanie zagwarantowane i opłacone przez pracodawcę
  • Dieta: netto od 20 euro/dzień
  • Wynagrodzenie miesięczne netto min. 1700 euro + nadgodziny
  • Dla pracowników z dłuższym stażem pracy podwyżka wynagrodzenia

Prosimy o  przesłanie aplikacji (CV w języku polskim i niemieckim, kopii uprawnień) z podaniem kodu referencyjnego na adres:

e-mail: APLIKUJ

32-400 Myślenice, Rynek 22

tel./fax + 48 784 049 854

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!