Pracownicy produkcji

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Kościan

2016-09-08

Dla naszego Klienta, producenta wysokiej jakości produktów z zakresu ochrony maszyn i techniki transportu bliskiego, poszukujemy: Pracowników produkcji.

Miejsce pracy: Krzywiń k/Kościana

Nr ref.: pro/krz/2016

Zadania na poszczególnych stanowiskach:

- SPAWACZ/ SZLIFIERZ: spawanie i szlifowanie różnego rodzaju detali metalowych i konstrukcji stalowych;

- STOLARZ: montaż stojaków do przewozu konstrukcji;

- POMOCNIK PRODUKCJI: proste prace produkcyjne, m.in. szlifowanie, wiercenie, malowanie.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na ww. stanowiskach;

- aktualne uprawnienia niezbędne do wykonywania pracy na wskazanych stanowiskach;

- samodzielność w działaniu;

- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
- możliwość przedłużenia współpracy,
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
- wynagrodzenie godzinowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: APLIKUJ (w tytule maila prosimy wpisać: nr ref.: pro/krz/2016) lub zapraszamy do biura w Poznaniu przy ul. Dąbrowskiego 17 (parter).

Informujemy, że skontaktujemy się z tylko  wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia ujawnioną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych w powyższych celach innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76569 ofert pracy. Sprawdź!