Asystentka

Devonshire

Jelenia Góra

2016-09-08

Rekrutujemy dla naszego Klienta – wiodącej firmy z branży telekomunikacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zadania:

  • Przyjmować zgłoszenia od Klientów Zewnętrznych i koordynować działania zgodnie z ogólnie przyjętymi procedurami
  • Rejestrowanie kart prepaid od Klientów

Wymagania:

Zwracamy uwagę na otwartość, komunikatywność, poszukiwanie rozwiązań i nieszablonowe myślenie!
Idealny Kandydat:

  • jest zaangażowany w powierzone zadania i odpowiedzialny za ich realizację.
  • zna Microsoft Office.
  • chce się rozwijać i zdobywać doświadczenie zawodowe.
  • interesuje się technologiami :)

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie na okres miesiąca z możliwością przedłużenia tego okresu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - stawka godzinowa
  • Oprócz tego: nie posiadamy dress codu!
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Zapraszam do przesłania CV na adres mail APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76565 ofert pracy. Sprawdź!