Księgowy z Językiem Niemieckim

Korn Ferry International Futurestep (Polska) Sp. z o.o.

Wrocław

2016-09-23

Dla naszego Klienta z branży automotive we Wrocławiu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Tworzenie i księgowanie dokumentów finansowych zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami podatkowymi
  • Dokonywanie analiz kont księgowych, sporządzanie raportów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień niezbędnych do przeprowadzenia procesu rozliczeniowego
  • Sporządzanie analiz na potrzeby audytu
  • Procesowanie płatności, księgowanie dokumentów bankowych
  • Uzgadnianie rozrachunków wewnątrzgrupowych, wyjaśnianie i uzgadnianie z klientami stanu rozrachunków
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych
  • Przeprowadzanie niezbędnych czynności związanych z procesem zamknięcia miesiąca
  • Rozliczanie zaliczek i podróży służbowych pracowników
  • Korespondencja z klientami i innymi działami firmy zaangażowanymi w proces oraz obsługa ich zapytań

Wymagania:

  • Minimum wykształcenie średnie, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Umiejętności analityczne, skrupulatność i rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność
  • Zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet medyczny Medicover
  • Ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Kartę Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Bony świąteczne

Jeśli uważa Pan/Pani, że jest odpowiednim kandydatem do pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie życiorysu poprzez przycisk Aplikuj.