Automatyk/Mechatronik

Com40

Ociąż

2016-11-28

Correct – K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp. k. poszukuje osoby na stanowisko:

Istniejemy na rynku od 2006 roku. Posiadamy bogaty park maszynowy i jeden z najnowocześniejszych magazynów w Polsce. Zatrudniamy ponad 2000 pracowników. Proponujemy pracę w prężnie działającej i dynamicznie rozwijającej się firmie.

Oferujemy:

  • Pracę z nowoczesnym parkiem maszynowym.
  • Ciekawe zadania w ambitnym zespole, który preferuje zaangażowanie i inicjatywę w działaniu.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Praca na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zadania:

  • Utrzymanie w pełnej sprawności maszyn i urządzeń technologicznych.
  • Lokalizowanie uszkodzeń, zabezpieczanie skutków awarii oraz określanie i eliminacja ich przyczyn.
  • Bieżąca konserwacja maszyn.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Odpowiedzialność i umiejętność organizowania własnej pracy.
  • Dyspozycyjność.
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego.
  • Uprawnienia elektroenergetyczne w zakresie eksploatacji (SEP) lub chęć do wyrobienia takich uprawnień.

Miejsce pracy: Ociąż, między Kaliszem, a Ostrowem Wielkopolskim.

Kontakt:

Aplikacje  prosimy przesyłać na adres e-mail APLIKUJ lub składać osobiście w siedzibie firmy (Ociąż, ul. Torowa 11, 63-460 Nowe Skalmierzyce).

W temacie maila prosimy o dopisanie nazwy stanowiska

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi osobami.

Dział HR Correct

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 98969 ofert pracy. Sprawdź!