Specjalista w Dziale Sprzedaży Międzynarodowej – Koordynator Regionalny

MeterTest

Świdnica

2016-09-08

Wiążesz swoją przyszłość ze sprzedażą i handlem, trudne zadania traktujesz jako kolejne wyzwania na drodze do samorelizacji i wykonujesz je z pasją i pełnym poświęceniem?

Twój zdecydowany charakter pozwala Ci na wykonywanie powierzonej pracy konkretnie, stanowczo, konsekwentnie, bez odliczania godzin od 8-mej do 16-tej oraz ze świadomością, że wpływa to bezpośrednio na losy wszystkich pracowników i całej firmy?

Nasza firma jest producentem specjalistycznych elektronicznych urządzeń pomiarowych, dlatego trochę wiedzy technicznej będzie potrzebne, ale bez paniki, tylko trochę. Od Ciebie oczekujemy przede wszystkim profesjonalizmu w komunikacji z klientami, aktywnego wsparcia oraz kreatywności w dalszej rozbudowie naszej sieci sprzedaży. Liczymy na współpracę przy rozwiązywaniu codziennych problemów całego Działu Sprzedaży, ale też przy tworzenieu planów marketingowych, czy strategii sprzedaży globalnej.

Praca ta wiąże się z częśtym podróżowaniem, więc dyspozycyjność jest ważna. Umiejętność sprawnego komunikowania się w języku angielskim również ma fundamentalne znaczenie.

W zamian oferujemy bardzo ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku handlowym. Nasza firma ma ugruntowaną pozycje na rynku, daje szanse rozwoju, możliwość poznawania świata i różnych kultur. Do tego dokładamy umowe o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, pakiet prywatnej opieki medycznej, pełne wsparcie i bardzo fajną atmosferę na co dzień.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66490 ofert pracy. Sprawdź!