Specjalista ds. sprzedaży internetowej na rynek francuski

ROTOPINO.PL S.A.

Bydgoszcz

2016-09-08

Rotopino.pl S.A.

Jesteśmy Spółką Akcyjną z wieloletnim doświadczeniem w internetowej sprzedaży szerokiej gamy narzędzi. Dynamiczny rozwój naszej firmy na przestrzeni 10 ostatnich lat umożliwił nam zajęcie pozycji lidera na rynku krajowym.

Poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko :

Zakres obowiązków:

  • Telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów (udzielanie informacji, przyjmowanie zamówień, rozwiązywanie problemów, doradztwo techniczne, przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych)
  • Przygotowywanie ofert dla Klientów oraz realizacja zamówień, wystawianie dokumentów sprzedaży
  • Aktywna komunikacja i współpraca z innymi działami sprzedaży oraz marketingu, logistyki i finansów
  • Tworzenie i pielęgnowanie długofalowych relacji z nowymi klientami  firmy.
  • Obsługa porównywarek cenowych oraz zewnętrznych platform sprzedaży
  • Tłumaczenie produktów dodawanych na stronę, interfejsu oraz artykułów z branży narzędziowej na język francuski

Profil idealnego(-ej) kandydata(-ki):

  • Biegła znajomość języka francuskiego
  • Bardzo dobra obsługa komputera, swoboda poruszania się w sieci
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
  • Wysoki poziom energii i naturalny życiowy optymizm
  • Nastawienie na realny rozwój zawodowy, oraz umiejętność pracy w zmieniającym się środowisku
  • Silna orientacja na pracę z ludźmi i ponadprzeciętna komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Silnie rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem rynku polskim
  • Umowę na zastępstwo z możliwością  stałego zatrudnienia
  • Szkolenia z branży narzędziowej oraz obsługi klienta
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, zorientowanej na ludzi i wspólne osiąganie wyników

Oferty CV prosimy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: APLIKUJ

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (Dz. U. z 1997r. Nr 133, poz. 883 ze zm.)

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75976 ofert pracy. Sprawdź!