Pracownik produkcyjny - spawacz

"Gi Group" Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

2016-09-08

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Posiadasz uprawnienia na spawanie metodą MIG/TIG? Poszukuje pracy, w której nabierzesz niezbędnego doświadczenia? A może interesuje Cię praca, w której chcesz wykorzystać dotychczas zdobytą wiedzę.
Nie czekaj - aplikuj!!!

Obecnie dla naszego Klienta z branży motoryzacyjnej poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Pracownik produkcyjny - spawacz

 

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać do osoby prowadzącej projekt na adres: APLIKUJ (telefon kontaktowy: 662-063-945) wraz z numerem referencyjnym w temacie wiadomości.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie przez firmę Gi Group Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Sobieskiego 11, danych osobowych do celów związanych z procesem rekrutacji oraz udostępnianie danych potencjalnym pracodawcom w ramach prowadzonych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) o Ochronie Danych Osobowych. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych, ich poprawiania oraz usunięcia."

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76909 ofert pracy. Sprawdź!