Fundraiser F2F (umowa zlecenie)

JOBS

Warszawa

2016-09-08

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE

Jesteśmy organizacją pozarządową, której celem jest pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom oraz podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie Stowarzyszenie  z powodzeniem realizuje swoją misję  w Polsce już od ponad 30 lat.

Obecnie poszukujemy osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)
Nr referencyjny: fundraiser/jobs.pl

Zadania:

Do zadań Fundraisera F2F należy pozyskiwanie darczyńców w terenie, wypełnianie formularza polecenia zapłaty, współpraca z koordynatorem projektu, reprezentowanie Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce i dbanie o wizerunek organizacji.

Oczekiwania:

Poszukujemy otwartych i komunikatywnych osób, dla których los dzieci osieroconych i opuszczonych jest niezwykle ważny. Zgłoś się jeśli cechuje Cię otwartość na zmiany, wytrwałość w dążeniu do celów, chęć zdobywania nowych doświadczeń zawodowych, gotowość do uczestniczenia w szkoleniu. Nie musisz mieć dużego doświadczenia zawodowego. Fundraiserem F2F może być osoba, które uczy się lub studiuje.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (umowa zlecenie)
  • Elastyczny grafik
  • Wolne weekendy
  • Szkolenia
  • Wsparcie koordynatora

Jesteśmy jedną z największych organizacji pozarządowych w Polsce, mamy ugruntowaną pozycję na rynku pracy. Dołącz do naszego Zespołu!

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z nazwą stanowiska: Fundraiser F2F  za pomocą Aplikuj teraz

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75344 ofert pracy. Sprawdź!