Specjalista ds. Handlu i Marketingu

BUOS Sp. z o.o.

Warszawa

2016-09-08

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, znasz język angielski w stopniu komunikatywnym zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Handlu i Marketingu

Miejsce pracy: Warszawa, Ul. Korkowa 167

Zadania na stanowisku:

  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji z klientami w sklepie stacjonarnym,
  • Obsługa sklepu internetowego firmy – wprowadzanie produktów, realizacja zamówień,
  • Profesjonalna obsługa klienta oraz obsługa posprzedażowa w sklepie online,

  • Udział w prezentacjach i spotkaniach sprzedażowych dla wybranych klientów, zarówno w sklepie stacjonarnym jak i u przedstawicieli na terenie Polski,

  • Obsługa kanałów społecznościowych firmy -  Facebook, YouTube, Instagram,

  • Przygotowanie zestawień/raportów/prezentacji/materiałów na zlecenie przełożonego,

  • Obsługa rozmów telefonicznych, transmisji faxowych, poczty elektronicznej;

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 6 m-cy,

  • Zainteresowania oraz wiedza z zakresu militariów i strzelectwa,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • Znajomość mediów społecznościowych typu Facebook, YouTube, Instagram,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym pakietu Microsoft Office,

  • Niekaralność,

  • Uprawnienia typu: Instruktor Strzelectwa, licencja strzelecka, przynależność do klubu strzeleckiego będą dodatkowym atutem.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

  • Skrupulatność, rzetelność i dokładność,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • Możliwość rozwoju.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

    APLIKUJbuos.com.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę BUOS Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

    ZAPRASZAMY NA STRONĘ FIRMY BUOS: WWW.BUOS.COM.PL

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77571 ofert pracy. Sprawdź!