Rusznikarz

BUOS Sp. z o.o.

Warszawa

2016-09-08

Jeżeli posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku jako rusznikarz, znasz język angielski w stopniu komunikatywnym zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Poszukujemy osoby na stanowisko: Rusznikarz

Miejsce pracy: Warszawa, Ul. Korkowa 167

Zadania na stanowisku:

  • Naprawa i konserwacja broni

  • Weryfikacja stanu technicznego broni oraz osprzętu specjalistycznego

  • Przystrzeliwanie oraz przestrzeliwanie broni

  • Modyfikacje broni zgodnie z potrzebami klientów

    Wymagania:

  • Znajomość budowy broni i amunicji,

  • Znajomość ustawy o broni i amunicji,

  • Znajomość trendów strzeleckich oraz dostępnych modyfikacji broni,

  • Obsługa urządzeń warsztatowych,

  • Umiejętność wykorzystania aparatury kontrolno-pomiarowej,

  • Znajomość zasad i przepisów dotyczących prowadzenia ewidencji broni i amunicji oraz innych towarów podlegających rejestracji w księgach rejestracyjnych,

  • Uprawnienia typu: Instruktor Strzelectwa, licencja strzelecka, przynależność do klubu strzeleckiego będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • Możliwość rozwoju.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

    APLIKUJbuos.com.pl

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę BUOS Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

    ZAPRASZAMY NA STRONĘ FIRMY BUOS: WWW.BUOS.COM.PL

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76526 ofert pracy. Sprawdź!