Osoba do wykładania towaru w sklepie spożywczym

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia

Szczecin

2016-09-08

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy przy wykładaniu towaru w sklepie spożywczym.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref: wts/szc/2016

Zadania:
- wykładanie towaru,
- utrzymanie czystości w miejscu pracy.

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- chęci do pracy.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- możliwość podjęcia stałej współpracy,
- udział w konkursach dla naszych pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: APLIKUJ z nr ref.: wts/prz/2016 wpisanym w temacie wiadomości.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez Antidotum Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Antidotum Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

 

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 66664 ofert pracy. Sprawdź!