Doradca Klienta

Lorica Iuris

Katowice

2016-09-08

Ogólnopolska Kancelaria Prawna poszukuje do swojego oddziału w Katowicach pracownika na stanowisko:

DORADCA KLIENTA

Zakres obowiązków:

• pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych Klientów,

• bieżąca opieka i budowanie pozytywnych relacji z Klientami,

• doraźne doradztwo prawne na rzecz przedsiębiorców.

Wymagania:

• doświadczenie w sprzedaży usług prawnych lub pochodnych,

• wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

• prawo jazdy kategorii B,

• umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,

• komunikatywność, kreatywność, samodzielność.

Oferujemy:

• zatrudnienie - umowa o pracę lub umowa o współpracę,

• wynagrodzenie stałe oraz premie i wynagrodzenie prowizyjne,

• możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

• pracę w zgranym i pomocnym zespole,

• dynamiczną strukturę wzrostu wynagrodzenia związaną bezpośrednio z wynikami pracy.

CV wraz ze zdjęciem proszę przesłać na właściwy adres mailowy (wymagany format pdf.):

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!