Sprzataczka z orzeczeniem

Probet Sp. z o.o.

Gliwice

2016-09-08

Probet Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat. Świadczymy usługi z zakresu prac porządkowych, ochrony mienia oraz leasingu pracowników. Firma posiada status zakładu pracy chronionej, w związku z tym skutecznie aktywizuje osoby z ograniczoną sprawnością (98% zatrudnionych stanowią pracownicy posiadający orzeczenia). Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki.

Chcesz stać się częścią zespołu, w którym docenia się Twoje działania? Przyjdź do nas!

STANOWISKO:
Sprzątaczka z orzeczeniem

MIEJSCE PRACY: Gliwice, ul. Chorzowska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- sprzątanie biur, pomieszczeń sanitarnych, socjalnych, ciągów komunikacyjnych
- sprzątanie pomieszczeń magazynowych

WYMAGANIA:
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
- chęci do pracy

OFERUJEMY:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie: 1500 zł netto miesięcznie
- pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku: od 05.00 do 13.00.
- przeszkolenie
- korzyści wynikające z zatrudnienia w zakładzie pracy chronionej
- grupowe ubezpieczenie pracownicze
- przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 799 015 427 lub 799 016 083.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony www.probet.info.pl w zakładce praca mają Państwo możliwość zapoznania się z pełną ofertą wolnych miejsc pracy w naszej firmie na terenie całej Polski. Dziękujemy.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76190 ofert pracy. Sprawdź!