Pracownik Magazynu Poznań/Komorniki

SQM Sp. z o.o. Sp.k.

Komorniki

2016-09-08

SQM jest grupą spółek funkcjonującą od 2004 roku na rynku polskim i międzynarodowym i specjalizuje się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań multimedialnych. Obecnie poszukujemy pracownika do naszego Magazynu :

Zadania:

- wydawanie i przyjmowanie sprzętu przy wykorzystaniu systemu magazynowego

- kompletowanie zamówień, kontrola ich poprawności

- stałe monitorowanie dostępności sprzętu

- dbanie o porządek, stosowanie zasad logistyki magazynowej

- bieżąca weryfikacja sprawności sprzętu

Wymagania:

- znajomość branży IT oraz audiowizualnej / eventowej

- znajomość sprzętu audio i video oraz okablowania

- mile widziana umiejętność obsługi programów magazynowych, najlepiej systemu Enova

- czynne prawo jazdy kat. B

- niekaralność

- umiejętność pracy pod presją czasu, wielozadaniowość

Oferujemy:

- pracę z najnowszymi technologiami

- profesjonalny pakiet szkoleń wewnętrznych

- wszystkie niezbędne narzędzia pracy

- pracę w sympatycznym zespole wśród specjalistów z dziedziny AV

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75837 ofert pracy. Sprawdź!