Opole - wykładanie towaru (praca dorywcza)

Cursor S.A.

Opole

2016-09-08

Aktualnie poszukujemy kandydatów / kandydatek na stanowisko:

Merchandiser – osoba do układania towaru
nr ref: merch_opole/09.2016
miejsce pracy: Auchan, ul. Sosnkowskiego, Opole
wymiar godzin: 17 godz./m-c

 
Czym się będziesz zajmować?
Twoja praca będzie polegała na układaniu towaru, pilnowaniu terminów ważności produktów
oraz dbaniu o ekspozycję asortymentu w sklepie.

 
Jakich kandydatów poszukujemy?

Szukamy osób, które posiadają aktualną książeczkę Sanepidu, potrafią organizować swoją pracę oraz są zaangażowane w wykonywane zadania.

Co możemy Ci zaoferować?
Naszą ofertę kierujemy szczególnie do osób, które poszukują dodatkowego zatrudnienia lub pracy w niepełnym wymiarze godzin. (1-2 razy w tygodniu, godziny do ustalenia). Zapewniamy umowę zlecenie i wynagrodzenie godzinowe 11zł brutto/godz.  Jeśli szukasz pracy z elastycznym grafikiem, ta oferta jest idealna dla Ciebie.

 
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz zaznaczonym numerem referencyjnym - nr ref.: merch_opole/09.2016- w tytule wiadomości na adres APLIKUJ

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 922)”.

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Pani / Panu prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pani / Pana danych.