OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

JOBS

Słubice

2016-09-08

KOHL-GROUP POLSKA SP. Z O.O. SP. K. z siedzibą w Słubicach do swojego zakładu znajdującego się w Słubicach na Osiedlu Przemysłowym 8 (strefa ekonomiczna) poszukuje pracowników na stanowisko:

Region wykonywanej pracy: Słubice (lubuskie)
Nr referencyjny: OPK/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • obsługa prasy krawędziowej,
  • wypełnianie kart stanowiskowych,
  • obsługa urządzeń kontrolno – pomiarowych,
  • dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn,
  • dbałość o jakość wyprodukowanych elementów,
  • dbałość o czystość i porządek w miejscu pracy -5S.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • mile widziane doświadczenie jako operator maszyn do obróbki plastycznej metalu i obróbki skrawaniem,
  • umiejętność posługiwania się środkami kontrolno – pomiarowymi,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy,
  • otwartość na pracę w systemie zmianowym,
  • rzetelne wykonywanie powierzonych czynności,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • odpowiedzialność, punktualność, dokładność,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie,

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dobre warunki pracy i płacy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z nr telefonu na adres firmy  69-100 Słubice os. Przemysłowe 8, bądź za pomocą Aplikuj teraz

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!