Fleet Sales Manager

UBP Consulting Sp. z o.o.

Warszawa

2016-09-08

Naszym klientem jest British Automotive Polska S.A. - Generalny Importer Jaguar i Land Rover w Polsce.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Kreowanie polityki flotowej Jaguar Land Rover w Polsce
  • Współpraca z producentem w zakresie Fleet Sales Program
  • Spotkania z kluczowymi klientami
  • Koordynacja współpracy z firmami leasingowymi i CFM
  • Działania na rzecz wzrostu RV
  • Współpraca z dilerami w zakresie programu flotowego

Wymagania:

  • Bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w sprzedaży flotowej
  • Silna motywacja i kreatywność
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu sam. osobowych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Prywatną opiekę medyczną

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://www.ubpconsulting.pl/cp/j/7166/a/4/fleet-sales-manager
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76643 ofert pracy. Sprawdź!