Operator Maszyny Falcującej

AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.

Poznań

2016-11-02

Agencja Pracy Vector działa na rynku już od ponad 10 lat. W tym czasie pomogliśmy znaleźć pracę wielu ludziom na terenie naszego kraju oraz za granicą. Posiadamy wiele interesujących ofert, na które chcielibyśmy dobrać odpowiednich kandydatów - praca, którą wykonujesz z ochotą i zaangażowaniem, przyczynia się bowiem do naszego wspólnego sukcesu.
Obecnie dla naszego klienta - lidera na rynku poligraficznym - poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wysogotowo

Obowiązki:

- Obsługa maszyny falcującej
- Nastawianie i prowadzenie maszyny

Wymagania:

- Min. 3-letnie doświadczenie w obsłudze maszyny falcującej
- Silna motywacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki
- Umiejętność obsługi innych maszyn z branży poligraficznej będzie dużym atutem

Oferujemy:

- Umowę o pracę
- Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
- Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne premie za wydajność oraz za frekwencję
- Pracę w systemie 3-zmanowym (6, 14 i 22)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu lub mailowo