Analityk

Cross Finance Sp. z o.o.

Gdańsk

2016-11-09

Firma CROSS FINANCE Sp. z o.o., świadczącakompleksowe usługi w zakresie obrotu wierzytelnościami, w związku z dynamicznymrozwojem prowadzi proces rekrutacyjny na stanowisko
Analityka.

Analityk

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr referencyjny: 3/ANALIZY/2016

Obowiązki:

- tworzenie strategii windykacyjnych
- badanie skuteczności działań windykacyjnych
- opracowywanie analiz rentowności
- przygotowywanie raportów dla wsparcia operacji
- weryfikacja rozliczeń kontrahentów
- udział w wycenach portfeli wierzytelności
- przygotowywanie prognoz dla realizowanych projektów

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (matematyka, ekonometria, finanse)
- bardzo dobra znajomość Excel
- bardzo dobra znajomość SQL
- odpowiedzialność w realizacji zadań
- dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

- interesujące wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
- stabilne warunki zatrudnienia
- miłą atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole
- pakiet medyczny i możliwe dofinansowanie do zajęć sportowych
- możliwość uczestnictwa w nowych projektach rozwijającej się spółki

Prosimy o dopisanie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami Nr rej. 656/2) oraz o wpisanie numeru referencyjnego 3/ANALIZY/2016 w tytule wiadomości e-mail. Nr ref: 3/ANALIZY/2016 Adres do przesyłania ofert: APLIKUJ Nr ref: 3/ANALIZY/2016

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102332 ofert pracy. Sprawdź!