Pracownik porządkowy

East Service

Swarzędz

2016-09-09

East Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 13171). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Porządkowy

Praca od zaraz!

Lokalizacja: Swarzędz

Mile widziane osoby z oświadczeniem o niepełnosprawności.

Miejsce pracy: Swarzędz
Nr referencyjny: 13171

Obowiązki:

- dbanie o porządek na terenie zewnętrznym i wewnętrznym obiektu

- sprzątnie biur, powierzchni wystawowej i magazynu

- sprzątanie ręczne oraz maszynowe

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

- umiejętność organizacji czasu pracy

- rzetelnie wykonywanie swoich obowiązków

Oferujemy:

- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,

- pracę dwuzmianową: 6:00-14:00, 13:00-21:00

- stawkę 1850 zł brutto

- pracę w rzetelnej firmie

- pracę od poniedziałku do piątku lub tylko w weekendy!

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102275 ofert pracy. Sprawdź!