Magazynier

ORBITGAZ BYTOM

Katowice

2016-09-08

Firma Orbitgaz Bytom istnieje od 1997 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług projektowania, wykonawstwa oraz Serwisu instalacji gazów technicznych, specjalnych i laboratoryjnych.

Zgromadzone doświadczenie wraz z ukierunkowaniem na jakość pozwalają dostarczać produkty oraz usługi spełniające najwyższe wymagania. Wykonywane przez nas projekty cechują się profesjonalnym, kompleksowym podejściem oraz zastosowaniem podzespołów spełniających najwyższe standardy.

Jesteśmy firmą postrzeganą przez naszych zleceniodawców jako godny zaufania, rzetelnym działający profesjonalnie wykonawca, czego potwierdzeniem są referencje wystawione przez naszych Klientów. Prace prowadzimy dla szerokiego grona odbiorców, do których należą firmy z branży chemicznej, spożywczej oraz medycznej.

Magazynier

Miejsce pracy: Bytom

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie magazynu
  • Komplementacja zamówień, terminowa i kompleksowa realizację zleceń
  • Przyjmowanie dostaw, rozmieszczania przyjętego materiału w magazynie
  • Koordynowanie płynnego przepływu towarów
  • Monitoring stanów magazynowych
  • Kontrola obiegu dokumentów, sporządzanie raportów
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej oraz  inwentaryzacji
  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
  • Zarządzanie i nadzór nad pracą podległych pracowników

Wymagania:

  • Minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów magazynowych i związanej z nim dokumentacji
  • Prawo jazdy kat B
  • Umiejętność kierowania zespołem
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w doświadczonym, profesjonalnym zespole
  • Wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wszystkie pytania prosze kierować pod adresem meilowym: APLIKUJ lub +48 605-288-563

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100187 ofert pracy. Sprawdź!