Monter foteli samochodowych

Express People

Katowice

2017-01-03

Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy z 10 letnim doświadczeniem na rynku pracy zarejestrowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia z numerem certyfikatu 3289; obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Rozpocznij swoją karierę w branży motoryzacyjnej! Oferujemy stabilne zatrudnienie jako monter foteli samochodowych u solidnego pracodawcy prosto ze Stanów Zjednoczonych, który posiada swoje fabryki na terenie Czeskiej Republiki. A wiesz, w jakim procesie produkcji będziesz uczestniczyć? Produkcja foteli samochodowych do najnowszych modeli BMW. W dodatku opłacimy Ci wyżywienie, zakwaterowanie i dojazdy a 3400 zł dostaniesz na czysto bez żadnych odtrąceń! Nie wymagamy doświadczenia! Zdobądź je u nas!

Miejsce pracy: Pilzno, Czeska Republika
Nr referencyjny: 1EP/PLZN/2016

Opis stanowiska pracy:

  • montaż i kontrola jakości francuskich samochodów,
  • praca stojąca, zmianowa na pełen etat z możliwością nadgodzin.

Idealny kandydat to:

  • silna i zaradna osoba,
  • gotowa do pracy stojącej, 3-zmianowej,
  • dokładna w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • odpowiedzialna, samodzielna
  • zaangażowana w życie firmy,
  • ambitna i gotowa na nowe doświadczenia i rozwój!

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie od zaraz,
  • umowę o pracę po szkoleniu,
  • wynagrodzenie od 2300 zł do 3400 zł netto,
  • dodatek za znajomość języka czeskiego lub słowackiego, (nawet do 1500 zł netto/miesiąc)
  • bezpłatne zakwaterowanie, dojazd i wyżywienie!
  • nasze wsparcie.

Brzmi to nieźle prawda? Opłacimy Ci zakwaterowanie, dojazd i wyżywienie!
Dzięki dodatkom do wynagrodzenia ZAOSZCZĘDZISZ JESZCZE WIĘCEJ!

Pamiętaj również – NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!
Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Znasz może język czeski? Wow! Zadzwoń do nas i porozmawiaj z nami po słowacku lub czesku, a dostaniesz ekstra dodatek do wynagrodzenia!

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82897 ofert pracy. Sprawdź!