Administrator (pracownik biurowy)

AERO-GSE Sp. z o.o.

Kraków

2016-12-30

Jesteśmy jednym z aktywnych graczy na rynku z branży motoryzacyjnej i lotniskowej. Główną gałęzią działalności spółki jest produkcja i sprzedaż specjalistycznych maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w lotnictwie dla naziemnej obsługi statków powietrznych. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno firmy z terytorium Europy, Bliskiego Wschodu i krajów byłego Związku Radzieckiego. Obecnie poszukujemy pracownika do wzmocnienia naszego zespołu na stanowisko:

Administratora.

Opis stanowiska pracy:

- segregacja i archiwizacja dokumentacji podstawowej (m.in. statuty, zaświadczenia),
- sporządzenie protokołów, uchwał, zmian do statutów itp.,
- korespondencja z bankami (m.in. w sprawie złożenia wniosków kredytowych),
- kontrola niektórych spraw w US, KRS, ZUS, GUS,
- przygotowanie i sprawdzanie umów handlowych na podstawie wzorów pod względem merytorycznym,
- drobne tłumaczenie dokumentów,
- organizacja konferencji i imprez firmowych,
- tworzenie budżetu administracyjnego, optymalizacja kosztów administracyjnych,
- delegowanie zadań podległym pracownikom i kontrola ich wykonania,
- analiza SIWZ w części dotyczącej wymagań prawnych, administracyjnych oraz w części finansowej,
- komunikacja i negocjacja z Zamawiającym w sprawie wniesienia zmian do SIWZ, pytań, wyjaśnień, kontrola procesu takich zmian,
- „teambuilding”, organizacja treningów wewnętrznych, szkoleń BHP
- samodzielne postanowienie zadań, kierunków pracy.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego,
- wykształcenie wyższe, min. licencjackie o profilu ekonomia, finanse, prawo lub administracja
- umiejętność pracy pod presją czasu,
wysokiego poziomu kultury osobistej,
- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
- bardzo dobrej umiejętności obsługi urządzeń biurowych,
- dobrej organizacji pracy, rzetelności, dokładności, terminowości, komunikatywności,
- praktyczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość zagadnień związanych z zamówieniami publicznymi i handlem międzynarodowym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

• Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań.
• Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej, międzynarodowej firmie.
• Umowę o pracę na pełen etat.

Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82498 ofert pracy. Sprawdź!