Asystent Administratora

AERO-GSE Sp. z o.o.

Kraków

2016-12-30

Jesteśmy jednym z aktywnych graczy na rynku z branży motoryzacyjnej i lotniskowej. Główną gałęzią działalności spółki jest produkcja i sprzedaż specjalistycznych maszyn oraz urządzeń wykorzystywanych w lotnictwie dla naziemnej obsługi statków powietrznych. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno firmy z terytorium Europy, Bliskiego Wschodu i krajów byłego Związku Radzieckiego.

Opis stanowiska:

- koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej (poczty tradycyjnej, e-maili i faksów),
- kontakty z dostawcami urządzeń biurowych, materiałów piśmienniczych,
- serwisowanie sprzętu, koordynacja cateringu i przesyłek kurierskich,
- rezerwacja biletów i hoteli,
- dystrybucję poczty wśród pracowników,
- uaktualnianie wewnętrznych numerów telefonów i adresów, odbieranie telefonów,
- organizowanie spotkań dla przełożonych,
- archiwizowanie dokumentów,
- realizowanie zamówień na artykuły niezbędne do funkcjonowania biura,
- odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura i jego bieżąca obsługa.

Od kandydatów oczekujemy:

- wykształcenia wyższego, min. licencjackie
- umiejętności pracy pod presją czasu,
- wysokiego poziomu kultury osobistej,
- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
- bardzo dobrej umiejętności obsługi urządzeń biurowych,
- dobrej organizacji pracy, rzetelności, dokładności, terminowości, komunikatywności,
- znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym,
- znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
- pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę,
- możliwość rozwoju w dynamicznie działającej, międzynarodowej firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82295 ofert pracy. Sprawdź!