Doradca Serwisowy, Bydgoszcz

GD Profesja SC

Bydgoszcz

2016-09-07

Feu Vert Car Service jest siecią specjalistycznych warsztatów samochodowych.

Do naszego serwisu w Bydgoszczy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca serwisowy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa klientów serwisu samochodowego z zachowaniem standardów firmy;
  • Dobór części technicznych;
  • Planowanie napraw pojazdów, współpraca z mechanikami;
    • Nadzorowanie przebiegu napraw oraz terminowości wykonywanych usług;

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Wiedza w zakresie mechaniki samochodowej i doboru części technicznych;
  • Umiejętność efektywnej organizacji pracy;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Zaangażowanie;

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę;
  • bogaty pakiet socjalny;
  • motywujący system premiowy;
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Feu Vert Car Service Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 303."

Kontakt:

Feu Vert Car Service

Grzegorz Świątek

ul. Wojska Polskiego 20D
85-824 Bydgoszcz

Tel. 606 804 343

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76427 ofert pracy. Sprawdź!