Przedstawiciel handlowy

VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp.z o.o.

Sosnowiec

2016-09-07

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Spółki, poszukujemy osób z inicjatywą oraz chęcią ciągłego rozwoju na stanowisko:
Przedstawiciel Handlowy

Opis stanowiska:
 nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami,
 prezentacja usług i profesjonalne przygotowywanie ofert,
 współpraca z działem prawnym,
 opieka nad klientami w zakresie świadczonych usług.

Oczekiwania:
 wykształcenie min. średnie
 samodzielność, kreatywność, umiejętność nawiązywania kontaktów,
 wysoka kultura osobista,
 prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 atrakcyjne wynagrodzenie – część stała i zmienna, związana z wynikami pracy,
 niezbędne narzędzia pracy,
 możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

Osoby spełniające ww. kryteria prosimy o przesłanie życiorysu i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie w treści aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez VOLENTI Kancelarie Prawne i Finansowe Sp. z o.o. z/s w Sosnowcu moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych”.
Informujemy, że będziemy się kontaktować wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!