Operator wózka widłwego

ISP - instore solutions personnel gmbh

Niemcy

2016-09-07

ISP - instore solutions personnel gmbh  jest  jednym z wiodących dostawców usług HR na terenie Niemiec. Obecnie poszukuje pracowników na stanowisko:

Oczekiwania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • znajomosc jezyka niemieckiego
  • dyspozycyjność (praca zmianowa również w porze nocnej i w weekendy)
  • Samodzielność, zaangażowanie podczas codziennej pracy i bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość systemów do zarzadzania gospodarka magazynowa i umiejętność obsługi wózków bocznych wysokiego składu będzie dodatkowym atutem
  • Obowiązki:

  • kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniami klientów

  • dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem

  • wykonywanie rozładunku/załadunku  aut

  • obsługa skanera

    Oferujemy:

  • Pracę na terytorium Niemiec w firmie o ugruntowanej renomie

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)

  • Terminową wypłatę wynagrodzenia

    Aplikacje prosimy przesyłać na maila: APLIKUJ

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."