Stażysta

Związek Pracodawców OKAP

Opole

2016-09-07

Szukasz pracy w biurze? Masz średnie wykształcenie? Jesteś zarejestrowany/a w Powiatowym Urzędzie pracy w Opolu jako bezrobotny/a? Zacznij staż w Związku Pracodawców OKAP!

 

Jesteśmy organizacją non-profit zrzeszającą podmioty związane z rynkiem pracy, które oferują najwyższą jakość świadczonych usług w trosce o dobro stron stosunku pracy, jak i o podnoszenie standardów w branży. Współpracujemy z setkami firm i ekspertów operujących na bezpośrednio lub wokół rynku pracy.

 

Obecnie do naszego biura zlokalizowanego w ścisłym centrum Opola, poszukujemy na staż, zorganizowanej i kreatywnej osoby, która dopiero co stawia pierwsze kroki w swoim życiu zawodowym i chciała by zdobyć cenne doświadczenie pracy w środowisku o wysokim potencjale biznesowym. Zapewniamy bardzo dobre warunki i pełną wyzwań pracę w miłym zespole profesjonalistów.

 

Wymagania:

- jest to praca z ludźmi w środowisku biznesowym, więc liczymy na Twoją komunikatywność, odpowiedzialność oraz wysoką kulturę osobistą

- ogromnym plusem będzie znajomość zagadnień dotyczących obszaru HR

- bardzo ważna na tym stanowisku będzie Twoja motywacji do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązki

- oprócz powyższego cenimy takie cechy jak: terminowość, dokładność i staranność

- jest to praca biurowa, więc musisz być za pan brat z komputerem i pakietem Office

 

Oferujemy:

- przewidujemy stałe zatrudnienie, jeżeli się sprawdzisz i jeżeli spodoba Ci się praca z nami

- zdobędziesz cenne doświadczenie w branży HR

- jesteśmy elastyczni, jeżeli się uczysz na pewno znajdziemy kompromis pomiędzy Twoimi godzinami pracy a nauką

- będziesz pracował/a przy interesujących transakcjach i ciekawych projektach

 

Zainteresowany/a? Prześlij nam swoje CV na adres poczty elektronicznej: APLIKUJ. Prosimy pamiętaj w CV o klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Zapraszamy!