Księgowa (umowa na zastępstwo)

JOBS

Warszawa

2016-09-07

STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE

to organizacja dobroczynna, której celem jest podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem oraz pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie Stowarzyszenie realizuje swoją misję w Polsce już od ponad 30 lat. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka.

Miejsce pracy: Warszawa (mazowieckie)
Nr referencyjny: K/09/2016/jobs.pl

Opis stanowiska:

  • Księgowanie operacji w programie  Navision;
  • Obsługa rachunków bankowych;
  • Księgowanie operacji kasowych;
  • Rozliczanie delegacji i zaliczek pracowniczych;
  • Konsolidacja danych statystycznych;
  • Księgowanie rozliczeń międzyokresowych;
  • Prowadzenie magazynu i księgowanie operacji magazynowych;
  • Rozliczanie grantów i dotacji celowych;
  • Przygotowywanie projektów budżetu.

Wymagania:

  • Wykształcenie – wyższe ekonomiczne (mile widziana rachunkowość);
  • Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych;
  • Doświadczenie w rozliczaniu dotacji i grantów;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel);
  • Doświadczenie zawodowe – min. 3-5 lat;
  • Znajomość oprogramowania NAV – mile widziana;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Rzetelność i systematyczność;
  • Dyspozycyjność pięć dni w tygodniu;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo na okres ok. 2 lat;
  • Pracę w miłej atmosferze;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w jednej z największych międzynarodowych organizacji pozarządowych.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV i listu motywacyjnego za pomocą Aplikuj teraz wpisując numer referencyjny w tytule e-maila lub klikając przycisk APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75480 ofert pracy. Sprawdź!