Przedstawiciel handlowy

B2B Market

Warszawa

2016-09-07

Dzień dobry Państwu,

Nazywam się Michał Rutkowski i reprezentuję platformę B2B Market (http://b2bmarket.pl).

Jest to nowa platforma dla firm umożliwiająca szybki i wygodny zakup markowych produktów. B2B Market daje możliwość zakupu w ilościach detalicznych a po cenach hurtowych, w myśl naszej kluczowej zasady - „Biznes zyskuje więcej”. 

Chciałbym skierować ofertę do osób szukających pracy, a także osób aktywnych zawodowo w roli handlowej, poszukujących dodatkowej możliwości zarobku.

Płacimy Handlowcom (Agentom) za polecenie nas Klientom, których znają i mają z nimi relacje. Rolą Agenta jest przekazanie swoim Klientom biznesowym swojego unikalnego kodu. Od każdej transakcji oferujemy średnio 5 % prowizji. Agent otrzymuje dostęp do dedykowanego portalu gdzie może obserwować zamówienia i wypłacać należne kwoty prowizyjne.

Współpraca z nami jest bardzo przejrzysta oraz dyskretna (umowa zlecenia bądź umowa współpracy w przypadku własnej działalności gospodarczej). To również brak zobowiązań po stronie Agenta, brak targetów, brak opłat za nawiązanie współpracy. Zarówno Agent jak i jego Klient nie muszą znać szczegółów oferty (live chat na platformie). Udostępniamy też materiały pomocnicze w komunikacji z Klientem.

B2B Market to minimum nakładów, maksimum korzyści.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie http://agent.b2bmarket.pl

Zapraszam do kontaktu pod adresem mailowym: APLIKUJ bądź przesłania swoich danych kontaktowych i preferowanej daty kontaktu.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 67494 ofert pracy. Sprawdź!