Elektryk w dziale utrzymania ruchu

Power Jobs Sp. z o.o.

Żory

2016-09-07

Power Jobs – agencja pracy tymczasowej działająca  w ramach spółki ETC Group, dla swojego Klienta poszukuje Kandydata na stanowisko:

Elektryk w dziale utrzymania ruchu - Żory

LOKALIZACJA: Żory

RODZAJ PRACY: Praca Stała

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- prowadzenie bieżącej konserwacji maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z dokumentacją techniczną,

- systematyczne monitorowanie pracy urządzeń

- poprawa efektywności urządzeń i zwiększaniu ich niezawodności

OCZEKIWANIA:

- min. dwa lata doświadczenia w dziale utrzymania ruchu lub podobnym,

- 1 rok przy pracy przy eksploatacji, diagnostyce urządzeń elektrycznych, elektronicznych, mechanicznych, hydraulicznych,

- wykształcenie przynajmniej zawodowe

- wiedza z zakresu PLC,

- uprawnienia UDT z zakresu obsługi suwnic w wózków widłowych,

- uprawnienia SEP do 1kV.

OFERUJEMY:

 - atrakcyjne wynagrodzenie

 - niezbędne narzędzia pracy,

 - pracę w dużym przedsiębiorstwie produkcyjnym

 - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

KONTAKT:

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76577 ofert pracy. Sprawdź!