Specjalista ds sprzedaży oprogramowania

JOBS

Bielsko-Biała

2016-09-07

Infonet Projekt SA to kompetentny partner w dziedzinie innowacyjnych technologii informatycznych. Spółka dostarcza kompleksową usługę dla biznesu, począwszy od wykonania audytu, konsultingu, przez dostarczenie oprogramowania i infrastruktury sprzętowej, po szkolenia kompetencyjne, na serwisie powdrożeniowym kończąc. Jako kluczowy partner największych globalnych marek technologicznych, zajmuje czołową pozycję na rynku polskich integratorów IT. Firma jest także producentem własnych rozwiązań systemowych, które z sukcesem wdrażane są w największych przedsiębiorstwach. W związku z rozwojem zespołu kompetencyjnego zapraszamy do składania aplikacji.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (śląskie)

Nr ref: Spec/ds/SO/jobs.pl

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie i nawiązanie kontaktów telefonicznych z potencjalnymi klientami.
  • Budowanie własnej bazy klientów oraz utrzymywanie z nimi długotrwałej współpracy.
  • Obsługa procesu sprzedaży od oferty po zamówienie.
  • Współpraca z zespołem presales oraz działem technicznym.
  • Aktualizacja i weryfikacja danych zawartych w bazach klientów.
  • Informowanie klientów o akcjach promocyjnych.
  • Pozyskiwanie i informowanie klientów o organizowanych warsztatach.

Wymagania:

  • Aktywny styl pracy.
  • Pełne zaangażowanie w powierzone zadania.
  • Zdolności interpersonalne, umiejętności komunikacyjne, prezentacyjne.
  • Odpowiedzialność oraz terminowość.
  • Znajomość zakresu pracy działów IT w przedsiębiorstwach oraz urzędach będzie mile widziana
  • Doświadczenie w telemarketingu jak również na stanowisku sprzedażowym będzie dodatkowym atutem.
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce kompetencyjnej.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w zespole pozytywnych ludzi, pasjonatów nowoczesnych technologii.
  • Kompleksowe szkolenie produktowe oraz wsparcie zespołu w realizowanych zadaniach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny uzależniony od wyników.
  • Dedykowany zestaw narzędzi pracy.
  • Pakiet socjalny (karta Benefit MultiSport, ubezpieczenie grupowe)
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76572 ofert pracy. Sprawdź!