Specjalista ds raportów CSR (z orzeczeniem) - zdalnie - Warszawa

Agencja e-kreacji Grupa AF Sp. z o.o.

Warszawa

2016-09-30

Do naszego zespołu agencji e-kreacji poszukujemy specjalisty z doświadczeniem w zakresie przygotowywania raportów CSR. Oferujemy ciekawych klientów i współpracę z utalentowanymi grafikami przy tworzeniu raportów.

Zadania:

- aktywne konsultacje z klientem w zakresie CSR

- merytoryczne wsparcie doradcy klienta

- opracowywanie struktury raportu CSR

- przygotowywanie treści raportów CSR

- analizowanie danych

Wymagania:

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

- doświadczenie min. 6 miesięcy w tworzeniu raportów CSR

- znajomość G4 Global Reporting Initiative

- dobra umiejętność czytania w j. angielskim (w tym dokumentacji CSR)

- znajomość normy PN-ISO 26000

Oferujemy:

- umowa o pracę

- praca zdalna / w systemie home-office

- możliwość realizacji własnych projektów

- realny wpływ na rozwój agencji

- dostęp do firmowej biblioteczki

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z nazwą stanowiska na adres APLIKUJ

Prosimy o podanie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77137 ofert pracy. Sprawdź!