Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta - jęz. grecki

BPO Poland

Warszawa

2016-09-07

W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy projekty rekrutacyjne do działu Obsługi Klienta.

Poszukujemy osób dynamicznych i kreatywnych, którym zapewnimy cykl niezbędnych szkoleń aby mogli osiągać swoje cele. Doceniamy zaangażowanie i zdolności sprzedażowe. Dla Naszych Klientów świadczymy usługi na najwyższym poziomie odpowiadające ich potrzebom.

Jeśli chcesz rozpocząć karierę w strukturach polskiej firmy stale rozwijającej się na rynkach międzynarodowych jest to praca dla Ciebie.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa obsługa klienta w zakresie przyjmowania, realizacji i aktualizacji zamówień;
  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb;
  • Promowanie i sprzedaż produktów;
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy i relacje z klientami;
  • Administrowanie logistyczną obsługą zamówień.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka greckiego;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów;
  • Entuzjazm i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne,stabilne warunki współpracy oraz premiowanie dobrych wyników i podejmowanych inicjatyw;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • Możliwość rozwoju oraz awansu;
  • Atrakcyjny systemem świadczeń dodatkowych.

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: http://career.homeglobal.com/cp/j/4627/a/4/specjalista-ds-sprzedazy-i-obslugi-klienta-jez-grecki
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75346 ofert pracy. Sprawdź!