Doradca Kienta Biznesowego

Cinkciarz.pl

Zielona Góra

2016-11-22

Spółka Cinkciarz.pl to jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z usług lidera internetowego rynku wymiany walut korzystają m.in. przedsiębiorstwa i instytucje rozliczające się z zagranicznymi kontrahentami oraz klienci indywidualni. Od 2010 r. firma z powodzeniem funkcjonuje w sektorze FinTech. System rozwiązań, które oferuje to innowacyjny produkt finansowy w całości zaprojektowany i wdrożony przez zespół najlepszych specjalistów branży IT.

Doradca klienta biznesowego

Miejsce pracy: Zielona Góra

Zakres obowiązków będzie obejmował:

  • aktywne telefoniczne pozyskiwanie klientów z sektora B2B,

  • budowanie długofalowych relacji z klientami,

  • realizowanie planów sprzedażowych,

  • identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów,

  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w telefonicznym pozyskiwaniu klienta,

  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,
  • wysoka orientacja na potrzeby klienta,

  • komunikatywność,

  • wysoka motywacja do osiągania celów,

  • doskonała organizacja pracy,

  • bardzo dobra obsługa komputera.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • elastyczny czas pracy,

  • wpływ na kierunek rozwoju firmy,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • lekcje języka angielskiego z native speakerem,

  • udział w zajęciach sportowych,

  • świeże owoce,

  • bilety na wydarzenia sportowe,

  • dostęp do firmowej biblioteki.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj, koniecznie z dopiskiem Doradca klienta biznesowego.

Prosimy także o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cinkciarz.pl Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Sienkiewicza 9, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania.”

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99851 ofert pracy. Sprawdź!