Specjalista ds.kadr

Submet AS

Tczew

2016-12-06

Firma Submet Sp.z o.o. do biura w Tczewie poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. kadr.

Miejsce pracy: Tczew
Nr referencyjny: Specjalista ds.kadr

Obowiązki:

Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami;

Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia;

Prowadzenie dokumentacji bieżącej dotyczącej:

- czasu pracy pracowników,

- wysokości wynagrodzeń,

- urlopów i innych

Dokonywanie niezbędnych zgłoszeń pracowników w zakresie ubezpieczeń społecznych;

Prowadzenie ewidencji ważności badań lekarskich pracowników;

Wykonywanie zestawień dotyczących pracowników;

Przygotowywanie i naliczanie wynagrodzeń;

Wymagania:

Wykształcenie min.średnie

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lata);

Praktyczna znajomość prawa pracy, programów kadrowo-płacowych, aktualnych przepisów ubezpieczeniowych;

Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację w tym języku;

Dobra znajomość programu Excel;

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (cały etat)

Miłą atmosferę pracy

Kawę i herbatę :)

Aplikacje prosimy wysyłać za pomocą opcji: Aplikuj.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99199 ofert pracy. Sprawdź!