Sprzątaczka

Texton S.A.

Zgierz

2016-09-07

TEXTON jest wiodącym producentem włóknin. Proces produkcji włóknin jest dostosowany do poszczególnych wyrobów. W pełni zautomatyzowany proces linii produkcyjnej jest sterowany i nadzorowany przez system komputerowy co sprawia, że wykonujemy włókniny najwyższej jakości w najbardziej zaawansowanej technologii.

Sprzątaczka

Miejsce pracy: Zgierz

Obowiązki:

  • Utrzymannie czystości.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy.

  • Dokładne oraz sumienne wywiązywanie się z powierzonych obowiązków.

  • Motywacja do pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • System pracy 8 godzinny – dwie zmiany.

  • Terminowość wypłat.

  • Ciekawą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego.

  • Prywatną bezpłatną opiekę medyczną.

Bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informujemy że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102285 ofert pracy. Sprawdź!