JUNIOR GRAPHIC DESIGNER

DEDADI

Warszawa

2016-09-06

DEDADI

Zajmujemy się obsługą firm w obszarze projektowania graficznego
i komunikacji wizualnej. Pracujemy z największymi
międzynarodowymi markami oraz wiodącymi agencjami PR.

Szukamy młodej, zdolnej i ambitnej osoby
na stanowisko Junior Graphic Designera.

TWOJE OBOWIĄZKI (w zależności od Twojego doświadczenia i umiejętności):

- projektowanie infografik, prezentacji (statycznych i dynamicznych), ilustracji do animacji

- projektowanie materiałów drukowanych

- skład raportów / wydawnictw

- tworzenie elementów identyfikacji wizualnej

OFERUJEMY:

- ciekawe i różnorodne projekty dla rozpoznawalnych marek

- rozsądne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

  (2500-4000 PLN / na początek UoD, później możliwość B2B/UZ/UoP)

- luźną atmosferę, kawy wedle zapotrzebowania a do pracy iMac 27” z pakietem Adobe CC

- stałą obecność buldoga francuskiego w biurze

OCZEKUJEMY:

- portfolio z kilkoma ciekawymi i nietutorialowymi realizacjami

- znajomość środowiska Mac OS

- sprawnego poruszania się w środowisku Adobe: Indesign, Illustrator, Photoshop
  (AfterEffects lub Dreamweaver będą dodatkowym atutem)

- znajomości podstaw przygotowania materiałów do druku

- gotowości do pracy w pełnym wymairze godzin w naszym biurze w Wilanowie (Zawady)

Najważniejsze jest Twoje PORTFOLIO i zapał do pracy!
Wyślij je na adres: APLIKUJ + napisz kilka słów o sobie.

www.dedadi.com