Brukarz

Temphory Polska

Niemcy

2016-09-06

TEMPHORY POLSKA certyfikat 2562 Temphory Polska jest holenderską Agencją Pośrednictwa Pracy. Specjalizuje się w szkoleniu oraz dostarczaniu dla przemysłu wysokiej jakości specjalistów z branży technicznej, w tym budowlanej, metalurgicznej i paliwowej.

Stanowisko:  BRUKARZY Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Opis stanowiska:

  • samodzielne prace brukarskie
  • wykonywanie prac zgodnie z wyznaczonym planem
  • posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • doświadczenie z materiałem: kamień naturalny, granit, kostka standardowa
  • doświadczenie zawodowe

Wymagania:

  • doświadczenie
  • wymagany język niemiecki - stopień umożliwiający komunikację

Oferujemy:

  • Mieszkanie oraz dojazdy do pracy
  • Kontrakt na czas określony w holenderskiej firmie
  • Ubezpieczenie.
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • Wypłaty tygodniowe przelewane na konto.
  • Opiekę polskiego koordynatora

Prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: APLIKUJ

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 77194 ofert pracy. Sprawdź!