Wykrawacz Trybownik z minimalnym doświadczeniem, Enschede Holandia

PolFach

Enschede

2016-09-06

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie holenderskiej przetwórni mięsa z miasta Enschede: 25 Wykrawaczy – Trybowników trzody wieprzowej. Im większe doświadczenie, tym wyższy zarobek.

Opis / Obowiązki:

  • Ilość miejsc: 25 (zatrudniamy kobiety i mężczyzn)
  • Miasto: Enschede Holandia
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Praca jest na stałe, bezpośrednio u pracodawcy
  • Praca na pełny etat, gwarantowane 36 godz. tygodniowo
  • Pracodawcą jest holenderski zakład przetwórstwa mięsa wieprzowego i wołowego. Praca jest na taśmie produkcyjnej w systemie 2 zmian dziennych
  • Główne zadania:
  • Rozbiór i klasyfikowanie tuszy wieprzowych i wołowych
  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy
  • Dbanie o przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • Kandydować mogą kobiety i mężczyźni w młodym wieku
  • Mile widziany ukończony zawód rzeźnik lub aparatowy przetwórstwa mięsa
  • 6- miesięczne doświadczenie zawodowe przy wykrajaniu i trybowaniu wieprzowiny lub wolowiny
  • Konieczna umiejętność wykrawania nożem

Oferujemy:

  • Holenderska umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
  • Wynagrodzenie miesięczne netto: 1100 do 1300 euro
  • + Na życzenie praca w soboty. Wypłata netto: od 75 € za sobotę
  • Gwarantowana premia (13 wypłata) w wysokości 8% rocznej wypłaty brutto (ok. 1500 euro)
  • Zapewniony bezpłatny transport pracowników
  • Szkolenia zawodowe
  • Koordynatorzy i brygadziści mówiący po polsku
  • Mieszkanie zapewnione i opłacane przez pracodawcę (pokoje są 2- i 3- osobowe)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: APLIKUJ lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52. Mówimy po polsku.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!