Przedstawiciel Handlowy podlaskie

JOBS

Białystok

2016-09-29

Obowiązki :

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z Klientami,
  • nadzór nad zawartymi transakcjami,
  • analiza i badanie rynku,
  • realizowanie planów sprzedaży,
  • aktywna reprezentacja firmy na targach branżowych,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania :

  • znajomość branży foliowej,
  • doświadczenie sprzedażowe, mile widziane w branży tworzyw sztucznych,
  • odpowiedzialność w kontaktach handlowych,
  • kreatywność i komunikatywność w kontaktach międzyludzkich,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat. B,

  • biegła znajomość języka angielskiego,

  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy :

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • swobodę i elastyczność,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość pracy w systemie Home Office.
Oferta oczekuje na akceptację administratora.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76948 ofert pracy. Sprawdź!