Picker - Gądki

OTTO Sp. z o.o.

Gądki

2016-09-06

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta w Gądkach poszukujemy kandydata na stanowisko:

Picker
Nr. Ref. AS/PICK/09/2016

Miejsce pracy: Gądki k. Poznania - woj. wielkopolskie

Opis stanowiska pracy:

- zbieranie i kompletacja zamówień,
- obsługa wózka paletowego,
- prace magazynowe.

Wymagania:

- aktualna książeczka sanepidu,
- dyspozycyjność w ciągu tygodnia,
- motywacja oraz chęć do pracy.

Mile widziane:

- status osoby uczącej się,
- doświadczenie w pracy na magazynie lub podobnym stanowisku.

Oferujemy:

- 13,90 zł brutto za godzinę + premia do 20%
- pracę w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę tymczasową,
- pracę 3-zmianową,
- system premiowy,
- dodatki za pracę w porze nocnej,
- pracę od poniedziałku do piątku,
- możliwość nawiązania dłuższej współpracy oraz przejścia na umowę o pracę,
- możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji lub kontakt bezpośredni z biurem OTTO Work Force Polska Sp. z o.o., ul. Głogowska 51/3, 60-737 Poznań.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.) przez OTTO Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce dla celów związanych z rekrutacją pracowników i poszukiwaniem pracy. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji.
Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie oraz adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych, znanych oraz przewidywanych odbiorcach i kategoriach odbiorców danych i przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania."

Zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych pragniemy poinformować, że administrator danych osobowych ma prawo usunąć Pani/a dane bez Pani/a uprzedniej zgody. Ponadto ma Pani/Pan prawo wglądu do swoich danych i złożenia wniosku o ich sprostowanie, uzupełnienie, uaktualnienie, czasowe lub stałe wstrzymanie przetwarzania kwestionowanych przez Panią/a danych lub całkowite usunięcie Pani/a danych ze zbioru.

OTTO Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2590.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76573 ofert pracy. Sprawdź!