Stolarz meblowy - Projektant - Technolog produkcji

JOBS

Sandvika

2016-09-06

Opis stanowiska:

- kontrola pomiarów u klienta po otrzymaniu projektu od Architekta.

- przygotowywanie projektów wykonawczych na produkcje w programie: Corpus, Cad T+

- przygotowanie listy i nadzór zamówień materiałów.

- przygotowanie plików do maszyny CNC.

- uczestniczenie i nadzorowanie produkcji oraz montażu mebli.

- kontrola jakości

Wymagania:

- doświadczenie w projektowaniu i produkcji mebli.

- znajomość okuć meblowych.

- dobra znajomość oprogramowania komputerowego i programów graficznych do projektowania oraz wizualizacji mebli.

- umiejętność wynajdywania niekonwencjonalnych rozwiązań funkcjonalnych i technologicznych.

- mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub norweskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

- atrakcyjna prace na najwyższym poziomie jakości.

- nieograniczona możliwość rozwoju, min. wyjazdy na międzynarodowe targi, kursy i szkolenia.

- stałą umowę o prace na Norweskich warunkach.

- dobre wynagrodzenie.

- zapewniamy zakwaterowanie.

Oferta jest nieaktualna
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 76139 ofert pracy. Sprawdź!