Przedstawiciel Handlowy (systemy uzdatniania wody)

Lepsza Praca

Katowice

2016-09-23

Lepsza Praca to polska firma specjalizująca się w rekrutacjach na stanowiska techniczne, handlowe i menedżerskie - głównie dla sektora przemysłowego. Prezentowane przez nas oferty pracy, dotyczą zatrudnienia wyłącznie po stronie klienta, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu menedżerskiego.

Dla naszego klienta, producenta z branży chemii oraz systemów do kondycjonowania i uzdatniania wody dla sektora przemysłowego, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy

Miejsce pracy: Katowice / Cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż preparatów chemicznych, urządzeń oraz stacji do uzdatniania, kondycjonowania wody (systemy wody kotłowej, chłodniczej, grzewczej)
  • Prowadzenie prezentacji, spotkań sprzedażowych oraz negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie kompleksowych ofert dla klientów (zakłady przemysłowe, fabryki)
  • Doradztwo techniczne odnośnie doboru odpowiednich rozwiązań
  • W perspektywie czasu rozwój zespołu przedstawicieli handlowych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie – mile widziane z zakresu chemii, ochrony środowiska, biotechnologii
  • Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego, doradcy techniczno-handlowego
  • Znajomość rynku klientów docelowych: zakłady przemysłowe, fabryki, nowe inwestycje - uprzejme relacje będą dużym atutem
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Osoby zainteresowane, proszone są o wysłanie dokumentów aplikacyjnych, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.o realizacji procesu rekrutacji.
Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 75637 ofert pracy. Sprawdź!