Junior Account Manager

Kabinett Investments Sp. z O.O.

Warszawa

2017-01-04

Opis oferty pracy:

PRACA DLA OSÓB Z PASJĄ, POMYSŁAMI I MYŚLĄCYCH NIESTANDARDOWO

O NAS

Jesteśmy międzynarodową firmą wprowadzającą innowacyjne rozwiązania dla indywidualnych inwestorów na całym świecie. Filozofia firmy opiera się na niekonwencjonalnym podejściu do rynku i budowaniu partnerskich relacji z inwestorami.

W związku z dynamicznym rozwojem na polskim rynku, firma poszukuje pro-aktywne osoby na stanowisko:

ACCOUNT MANAGER

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Zorientowanie na sukces
  • Wysoka kultura osobista
  • Kreatywność i otwartość umysłu

ZADANIA:

  • Budowanie relacji z inwestorami poprzez kontakt telefoniczny i bezpośredni
  • Promowanie innowacyjnych rozwiązań inwestycyjnych

OFERUJEMY:

  • Podstawę 4000 PLN brutto po okresie próbnym + wysokie prowizje i atrakcyjne bonusy
  • Kompletny system szkoleń wewnętrznych od podstaw,
  • Pracę w nowym, komfortowym biurze, przyjazną atmosferę pracy,
  • Osoby z najlepszymi wynikami pracy otrzymają możliwość awansu na pozycję team managera

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV przez formularz kontaktowy lub na adres email APLIKUJ

W temacie wiadomości prosimy wpisać ACCOUNT MANAGER.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133, Poz. 883).”

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 82498 ofert pracy. Sprawdź!